Gizlilik Uyarısı - Bahçevan Kitapları
Gizlilik Uyarisi
Tanım
Bahcevan.org web sitesi; Ufuk Eğitim ve Danışmanlık Hiz.Ltd.Şti. iştirakidir. Bundan böyle Bahcevan.org olarak geçecektir.

Ziyaretçiler; Bahcevan.org web sitesinde dolaşan, hizmet ve içeriklerinden faydalanan her türlü gerçek ve tüzel kişilikleri temsil eder. Bundan böyle ziyaretçi olarak anılacaktır.


Amaç
Bahcevan.org bu site aracılığıyla eğitimcilere ve ailelere rehberlik hizmeti vermeyi amaçlar. Bu hizmeti verirken çeşitli materyallerden faydalanır.


Psikolojik Danışmanlık:
Sitenin Psikolojik Danışmanlık bölümünde ziyaretçiler tarafından sorulan soru ve Bahcevan.org tarafından verilen yanıtlar rehberlik kapsamında değerlendirilmelidir. Ziyaretçiler tarafından sorulan sorular ve verilen bilgiler nedeni ile Bahcevan.org sorumluluk kabul etmez.Tıbbi olarak değerlendirme yapılmış sayılamaz. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılamaz.


Telif ve Yayın Hakları:
Bahcevan.org markası altında yayınlanan tüm yayınların hakları Ufuk Eğitim ve Danışmanlık Hiz.Ltd.Şti. ne aittir. Bu site ve içerisinde yer alan, kaynak gösterilerek yayınlanan her tür bilgi ve doküman izin alınarak yayınlanmıştır. Bu site içeriklerinden yola çıkarak fayda elde edilemez. Edilmesi durumunda Ufuk Eğitim ve Danışmanlık Hiz.Ltd.Şti. iştiraki olan Bahcevan.org sorumluluk kabul etmez.

Bahcevan.org web sitesinde yer alan her türlü bilgi, doküman, video ve görsel materyal bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığına veya özel eğitim kurumlarına bağlı okul veya dersanelerde ders konusu olarak gösterilmesinden doğacak yükümlülükler için Ufuk Eğitim ve Danışmanlık Hiz.Ltd.Şti. iştiraki olan Bahcevan.org sorumluluk kabul etmez.


Bilgi Toplama:
Bahcevan.org sitesi kullanıcılarından herhangi bir bilgi talep etmemektedir. Tarafınıza ulasan herhangi bir bilgi isteği veya bunun gibi talepler olması durumunda bu talebin Bahcevan.org ile ilgisi olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi paylaşmanı durumunda yaşanacak sorunlardan dolayı Bahcevan.org sorumluluk kabul etmez.

.
Etkinlik ve Özel Günler Takvimi
Takvim UFUK BT