Kullanım Koşulları - Bahçevan Kitapları
Kullanım Koşulları
Kullanim Kosullari
Bahçevan Kitapları'nın web sayfasi olan bahcevan.org'a hoş geldiniz. Lütfen sitemizin kullanım şartlarini içeren aşagıdaki maddeleri okuyunuz. Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşır. Bahçevan Kitapları aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Site İçeriği
Sitede bulunan tüm dokümanlar, resimler, yazılar, görsel ögeler, videolar gibi tüm materyaller Bahçevan Kitapları'na aittir.Sitemizdeki tüm dökümanlar sadece bilgi amacı ile kullanilabilir. İçerigin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi bir dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

Sitede Verilen Kiiisel Bilgiler
Bu bilgiler " Gizlilik Uyarisi" bölümündeki kurallara tabidir.

Diger Sitelere Verilen Baglantilar
Sitede Bahçevan Kıtapları.'nın kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Bahçevan Kıtapları bu sitelerle ilgili oluşabilecek herhangi bir sorumluluğu kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi Bahçevan Kitapları'nın bu siteler üzerinde bir onayı veya yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.

Fikri Haklar
Sitemizde bulunan dökümanlar, bilgiler, görseller ve içerikler Bahçevan Kitapları'nın daha önceden yazili olarak izni alinmadan kismen veya tamamen kopya edilemez, dagitilamaz, çogaltilamaz, kullandirilamaz, degistirilemez ve ileride kullanilmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içerigi (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, dügme simgeleri, veritabani, tasarim, yazilim ve sair diger Web Site içerigine iliskin unsurlar) Bançevan Kitapları'nın fikri ve sinai mülkiyetindedir. Web Sitesi'nde yer alan bütün yazilarin, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakki saklidir. Web Sitesi içerigine, tasarimina ve yazilimina iliskin tüm mali haklarin izinsiz kullanimi (isleme, çogaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sinirli olmamak üzere her türlü izinsiz ifsa ve kullanim, fikri ve sinai mülkiyet hakkinin ihlali anlamina gelecektir.

.
Etkinlik ve Özel Günler Takvimi
Takvim UFUK BT